KLUB NURKOWY
nurkowanie kraków klub HUMBAK
Szkolimy i certyfikujemy nurków w mędzynarodowych organizacjach TDI SDI. kurs nurkowania w SDI kurs nitroxowy nurek TDI
HOME KURSY SKLEP DLA FIRM WYPRAWY O NAS
 
Jak zacząć? Dlaczego u nas?
 
dla firm
dla szkół

KONTAKT
FILIP PEREK
tel:+48 608062911

GG 3555529
tel:+48 600798096

ING Bank śląski S.A.
Nr: 25 1050 1445 1000 0090 7923 7328
F.H.U HUMBAK FILIP PEREK
Nieznanowice 125
32-420 Gdów


Oferta dla firm, szkół i instytucji.

Firmy i instytucje:

Nurkowanie jest ostatnio jednym z najmodniejszych sposobów aktywnego wypoczynku. Imprezy i wyjazdy integracyjne bądź szkoleniowo-integracyjne są sprawdzoną strategią nagradzania i motywowania kluczowych klientów i pracowników. Fundując swoim współpracownikom tak ekscytującą i zapadającą w pamięć formę rozrywki, zyskujecie Państwo znaczny efekt motywujący w stosunku do poniesionych nakładów.

Prezentacje na temat nurkowania. Ciekawe, prowadzone na wesoło, krótkie zajęcia wprowadzające chwile relaksu podczas szkoleń lub imprez integracyjnych w waszej firmie. Podczas prezentacji wyświetlamy filmy i zdjęcia z naszych wypraw nurkowych, prezentujemy sprzęt nurkowy z możliwością jego przymierzenia. W przystępny i interesujący sposób przybliżamy tajniki nurkowania. Prezentacje te traktujemy jako promocje naszych usług, dlatego ich cena jest bardzo przystępna.

Integracja w jeden wieczór (basen) Organizowane zajęcia rozpoczynają się ciekawą prezentacją piękna podwodnego świata, a następnie krótkim wprowadzeniem, przygotowującym do nurkowania na basenie. Podczas zajęć na basenie, każdy z uczestników zanurkuje pod opieką instruktora.
Uczestnicy otrzymają imienny dyplom z pierwszego nurkowania oraz pamiątkowe zdjęcie podwodne. Istnieje możliwość nakręcenia krótkiego filmu.

Jednodniowa integracja w plenerze. Uczestnicy atrakcji nurkowej spotykają się na wspólnym grillu nad wybranym akwenem (np. Zakrzówek w Krakowie). Wstępnie instruktor nurkowania w przystępny sposób przedstawi niezbędne zagadnienia związane z nurkowaniem. Następnie uczestnicy parami zostaną zabrani na podwodną wycieczkę nurkową. Każdy według swoich możliwości.
Uczestnicy otrzymają imienny dyplom z pierwszego nurkowania oraz pamiątkowe zdjęcie podwodne. Istnieje możliwość nakręcenia krótkiego filmu.

Wyjazdy integracyjne: Organizowane są do najróżniejszych zakątków świata, ich główną atrakcją jest nurkowanie. Są przeznaczone dla osób, które nie miały do tej pory nic wspólnego z nurkowaniem, jak i dla nurków zaawansowanych.

Pakiety szkoleniowe dla firm. Istnieje możliwość wykupienia firmowych pakietów szkoleniowych w atrakcyjnych cenach na dowolny organizowany przez nas kurs.

Atrakcyjne oferty współpracy dla ratowników, nurków P3, Divemastr-ów organizujących grupy.
Szkoły:

 • Prelekcje: Organizujemy prelekcje na tematy nurkowe z aktywnym udziałem części uczestników. Dotychczasowe doświadczenie uświadomiło nam, że aby odpowiednio zainteresować słuchaczy należy dostosować prezentację do wieku i zainteresowań uczestników. Przedstawiamy teorię nurkowania od poziomu przedszkolnego do dyskusji na temat zaawansowanych algorytmów dekompresyjnych. Podczas wykładów pojawiają się elementy takie jak: prezentacje slajdów i filmów, interaktywny pokaz sprzętu nurkowego na żywo.
 • Zajęcia praktyczne na basenie: Zajęcia nurkowe dostosowane są do potrzeb i możliwości grupy. Mogą się one składać z jednej lekcji próbnej, cyklu spotkań, których program zostanie ustalony z opiekunem grupy. Istnieje również możliwość wykupienia kursów nurkowych zestandaryzowanych w międzynarodowej organizacji SDI, których ukończenie może być potwierdzone wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego. Sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia udostępniany jest w czasie zajęć.

 • Przykładowe propozycje zajęć nurkowych.
  Pojedyncze próbne:

  Nurkowanie w ABC (maska, fajka, płetwy). Zajęcia rozpoczynają się od krótkiego wprowadzenia niezbędnego do przeprowadzenia ćwiczeń nurkowych. Podczas zajęć uczestnicy pod fachowa opieką uczą się prawidłowego wykorzystania udostępnionego sprzętu.

  Nurkowanie w pełnym sprzęcie nurkowym (z butlą). Zajęcia rozpoczynają się od krótkiego wprowadzenia niezbędnego do przeprowadzenia ćwiczeń nurkowych. Każdy z uczestników otrzymuje sprzęt ABC. W trakcie trwania zajęć wyodrębniane są kolejne dwie pary osób, z których jedna jest przygotowywana do wejścia pod wodę, a druga uczestniczy w krótkiej wycieczce podwodnej po dnie basenu.

  Dodatkowo każdy z uczestników może mieć zrobione pamiątkowe zdjęcie w sprzęcie nurkowym nad i pod wodą.

  Atrakcyjne oferty współpracy dla nauczycieli organizujących grupy.


  Wejdź do sklepu >>

  Sprzedajemy sprzęt nurkowy firm:
  sprzęt nurkowy Technisub
  sprzęt nurkowy Aqualung
  sprzęt nurkowy Mares
  sprzęt nurkowy ScubaTech
  sprzęt nurkowy Bare
  sklep nurkowy Beuchat
  sklep nurkowy Beuchat
  sklep nurkowy Beuchat
  sprzęt nurkowy OceanPro


  SERWIS
  sprzęt nurkowy Aqualung

  UBEZPIECZENIA
  dan ubezpieczenia dla nurków

  nurkowanie z ośmiorniczką zanurkuj aż do dna nurkowanie barwnisia w morzu czerwonym